Dit artikel kan worden bezorgd en is tevens beschikbaar voor Click & Collect (Afhalen in de winkel) Wij stemmen dan na uw bestelling met u af wanneer u uw bestelde producten kunt komen afhalen.
Deel dit artikel op:
BATTERYTESTER Kabeldeel Batterytester voor Gazelle Innergy (36V)
Batterytester
|
Kabeldeel Batterytester voor Gazelle Innergy (36V)
€66,59
Reserveer direct
Uw reservering is succesvol verzonden! Wij nemen z.s.m. contact met u op.
Uw reservering kan niet worden verzonden, probeer het later nog eens.
Reserveren nu mogelijk! Het is bij dit model mogelijk om de fiets te reserveren. Wij nemen dan eerst contact met u op om de juiste maten door te nemen, alvorens wij de bestelling actief maken. Tevens kunnen we u dan gelijk melden wanneer de fiets voor u gereed staat. Leveren is mogelijk. Contacteer ons voor meer info.
Plaats op verlanglijstje
Vergelijken
Beschrijving
Kabel voor 36V accu's Gazelle Innergy. Gazelle fietsen met het Innergy en Innergy XT aandrijfsysteem. Kabel is geschikt voor o.a. volgende modellen: Gazelle Orange Innergy, Gazelle Medeo Innergy, Gazelle Chamonix Innergy, Gazelle Fuente Innergy, Gazelle Balance Innergy, Gazelle Miss Grace Innergy. Instructie: 1. Sluit de kabel aan op de accu (zie foto) en op de batterytester. 2. Druk op de knop (acterlicht) op de accu om deze te activeren. 3. Start de batterytester en volg de instructies. Let op : Sommige accutypes schakelen vroegtijdig af met een error (het achterlicht knippert). Volg dan onderstaande procedure: 1. Laat de accu minimaal 1 uur rusten. 2. Druk op de knop (acterlicht) op de accu om deze te activeren. 3. Kies de optie Test hervatten 4. Stel de stroom in op 1A.